3 GRUPY NA FACEBOOKU DLA KOBIET – BIZNES ONLINE

Grupy na Facebooku dla kobiet

Jestem przekonana, że masz pasję. Dlaczego więc nie pokazałaś jej światu? Nie masz pomysłu, motywacji, chęci, a może już zaczęłaś i okazało się że to kompletny niewypał? Doskonale znam Twoje wymówki – moje były identyczne. Trafiłam jednak w dobre ręce. Ręce trzech niesamowitych kobiet, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła. Ola, Ola i Marta prowadzą nie tylko swoje profile (zachęcam do ich śledzenia, po kliknięciu w zdjęcie traficie na konta dziewczyn), ale również grupy na Facebooku, gdzie zrzeszają masę kobiet. Zamysł tworzenia takich miejsc był banalnie prosty – pomoc. Dziewczyny wzajemnie udzielają sobie rad, motywują się, biorą udział w wyzwaniach i osiągają sukcesy. Jeśli szukasz miejsc, gdzie mogłabyś zapytać o sprawy związane z własną stroną, pozycjonowaniem, reklamą czy sprzedażą w sieci – dobrze trafiłaś!

 

 

 1. Biznes online i blogowanie od kuchni by PSC

Ola to mądra i przedsiębiorcza babka. Znana jako Pani Swojego Czasu uczy kobiety zarządzania. Od niedawna prowadzi grupę o biznesie online. Kto jak kto, ale ona ma w tej kwestii wiele do powiedzenia. Wyróżniają ją przede wszystkim lata doświadczenia. Ola przyznaje się do błędów, ale nie pozwala się im demotywować. Bardzo lubię jej hasło „Zrobione jest lepsze od doskonałego”. Masa wiedzy, śmiechu i pozytywnej energii nie tylko od samej autorki, ale też od 7 tysięcy dziewczyn, które zaufały tej kobiecie i należą do jej grupy.

 

 

2. Jesteśmy Interaktywne WWW WordPress SEO Google Analytics

Druga w moim zestawieniu Ola jest mistrzynią w tworzeniu stron WWW. Tak naprawdę dzięki niej stworzyłam swojego bloga. Kursy i poradniki które napisała, pomagają wielu początkującym twórcom internetowym. Jest specjalistką w kwestii pozycjonowania strony tak, by docierała ona do jak największej liczby ludzi.  Jej grupa na Facebooku łączy ze sobą nie tylko przedsiębiorcze kobiety, które wzajemnie wymieniają się swoim doświadczeniem, ale również takie, które dopiero planują założyć własną stronę na której mogłyby zarabiać.

 

 

3. Hakerki Sukcesu BOOTCAMP Strategia Biznesu Online

Marta to prawdziwa hakerka. W bardzo szybkim tempie osiągnęła spory sukces i pragnie by inne kobiety również mogły go osiągnąć. Poza grupą na Facebooku dla każdego, kto chce poszerzać swoją wiedzę, Marta prowadzi również prywatną grupę dla kursantek Akademii Hakerki Sukcesu.Prawie 15 tysięcy osób zaufało doświadczeniu Marty, która tworzy profesjonalne kursy i wyzwania. Niezależnie od tego na jakim etapie prowadzenia biznesu online jesteście, w grupie hakerek sukcesu znajdziecie odpowiedź na każde pytanie.

 

A Wy znacie jakieś grupy na Facebooku dla kobiet, które chcą się rozwijać i stale tworzyć nowe rzeczy? Gdzie warto zaglądać?

*Wszystkie zdjęcia użyte w tym poście pochodzą z profili na Facebooku wszystkich wymienionych wyżej kobiet. Po kliknięciu w zdjęcie traficie na ich konta.